0 głosów
1.2k wizyt
w Układ wydechowy przez użytkownika
Ford Focus mk3 1.6 tdci 2011r
Na trasie wyskoczyła awaria silnika, moc spadła, silnik drżał. Po odpięciu akum po jakiejś chwili kontrolki zgasły i zaczął chodzić silnik normalnie, ale kontrolka silnika nadal się paliła.
Wiedzieliśmy z mężem wcześniej przy kupnie auta że trzeba we wtryski zajrzeć... Ale mniejsza, udaliśmy się do speca, wtryski sprawne, nic im nie dolega lecz miały zastosowane za grube podkładki i były zaadaptowane w złej kolejności, no to ok, założone na nowo etc ale rano problem z odpaleniem, a jak odpali to idzie gesty biały dym, spec nasz powiedział że tak przez jakiś czas przez adaptacje może być, no ale zamiast lepiej to jest coraz gorzej... Chcemy nie bawem wyjechać a nie wiemy w którym kierunku mamy szukać przyczyny... Czujnik jakis?
DPF czysty...
Help,plss
field1

2 odpowiedzi

0 głosów
przez użytkownika
Najlepiej odczyt live data.odczyt z przeplywomierza i cisnienia doladowania oraz dawce wtrysku.to wyglada na zbyt bogata mieszanke.
0 głosów
przez użytkownika
Sprawdź wtryski, myślę, że wina leży po ich stronie
Witaj na CoStuka.pl - znajdziesz tu wszystko w temacie motoryzacji, poczytasz artykuły i publikacje, a nasza społeczność pomoże Ci w znalezieniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
...